MSZE ŚWIĘTE

 

W NIEDZIELE I UROCZ.

o godz. 8.30, 11.00, 15.30٭ 

٭z wyjątkiemiem ferii zimowych,

wakacji letnich, Świąt

Wielkanocnych

 

W PONIEDZIAŁKI, ŚRODY,

CZWARTKI, PIĄTKI

o godz. 18.00

 

WE WTORKI

o godz. 7.00

 

W SOBOTY

o godz. 17.00

SPOWIEDŹ

pół godziny przed mszą św.

ODWIEDZINY CHORYCH

w drugą sobotę miesiąca

CHRZTY I ROCZKI

w ostatnią sobotę miesiąca

KANCELARIA PARAFIALNA

 

CZYNNA:

- W PONIEDZIAŁKI, WTORKI, ŚRODY I CZWARTKI

po mszach św. ٭

- W SOBOTY

po mszach św. o godz. 17.00 ٭

- W NIEDZIELE I UROCZ.

po mszach św. o godz. 8.30 i 11.

 

NIECZYNNA:

- W PIĄTKI

- W NIEDZIELE I UROCZ.

po mszach św. o godz. 15.30

- ٭ w dniach, w których

po mszach św. odbywają się

spotkania formacyjne,

nabożeństwa lub wystąpiła

inna przyczyna,

o której poinformowano

wcześniej w ogłoszeniach par.

11.12.2017

Podobny obraz

PLAN ODWIEDZIN DUSZPASTERSKICH 2017 / 2018

 

III GRUPA ULIC

  1.Sobota,       18.11.2017, godz. 11.00   -  ul. Dziewanny, parzyste  2 - 36

  2. Niedziela,   19.11.2017, godz. 14.00  -  ul. Dziewanny, nieparzyste  7 - 37

  3.Poniedz.,    20.11.2017, godz. 15.00   -  ul. Jodłowa, nieparzyste  3 - 49

      Wtorek,     21.11.2017___________

      Środa,        22.11.2017___________

  4.Czwartek, 23.11.2017, godz. 15.00   -  ul. Jodłowa, parzyste 8 - 44 

  5.Piątek,       24.11.2017, godz. 15.00  -  ul. Jodłowa, parzyste  46 - 68   

  6.Sobota,      25.11.2017, godz. 11.00  -  ul. Stokrotek  2 - 25

  7. Niedziela,  26.11.2017, godz. 14.00  -  ul. Chabrów  1 - 23

  8.Poniedz.,   27.11.2017, godz. 15.00   -  ul. Niezapominajek  17 - 1

      Wtorek,    28.11.2017___________

 

IV GRUPA ULIC

  9. Środa,        29.11.2017, godz. 15.00   -  ul. Pod Lasem  74 - 36

      Czwartek, 30.11.2017___________

      Piątek,       01.12.2017___________

10. Sobota,      02.12.2017, godz. 11.00   -  ul. Cisów nieparzyste  39 - 7

11. Niedziela,  03.12.2017, godz. 14.00   -  ul. Cisów parzyste  46 - 2

12. Sobota,      09.12.2017, godz. 11.00   -  ul. Zwierzyniecka  126 - 91

13. Niedziela,  10.12.2017, godz. 14.00   -  ul. Zwierzyniecka  89 - 72

14. Sobota,      16.12.2017, godz. 11.00   -  ul. Czarna, nieparzyste  49 - 93 

15. Niedziela,  17.12.2017, godz. 14.00   -  ul. Czarna, parzyste  82 - 124 

16. Sobota,      23.12.2017, godz. 11.00   -  ul. Czarna  62 - 38,  35 - 23,  45

                                                               w trakcie odwiedzin ul. Zwierzyniecka 86 

       Niedziela,  24.12.2017                        -  Wigilia Urocz. Narodzenia Pańskiego

       Poniedz.,   25.12.2017                        -  UROCZ. NARODZENIA PAŃSKIEGO

       Wtorek,     26.12.2017                        -  Święto św. Szczepana, pierwszego                                                                               męcz.

 

                                         I GRUPA ULIC

17. Środa,        27.12.2017, godz. 15.00   -  ul. Paproci  3 - 28

18. Czwartek, 28.12.2017, godz. 15.00   -  ul. Goździków  45 - 2

19. Piątek,       29.12.2017, godz. 15.00   -  ul. Skotnica  3 - 47

20. Sobota,      30.12.2017, godz. 11.00   -  ul. Skotnica  53 - 106

      Niedziela,  31.12.2017__________    -  UROCZ. ŚWIETEJ RODZINY

      Poniedz.    01.01.2018__________    -  UROCZ. ŚW. BOŻEJ RODZ. MARYI

21. Wtorek,     02.01.2018, godz. 15.00   -  ul. Ostróżki 32 - 12, Krokusów 3 - 15

22. Środa,        03.01.2018, godz. 15.00  -  ul. Za Drogą 5, 4,  Bławatków 46 - 10

23. Czwartek,  04.01.2018, godz. 15.00   -  ul. Oświęcimska 73 - 103, 52;

                                                                         Bratków 6 - 24  

                                                                 w trakcie odwiedzin ul. Lawendowa 52

24. Piątek,        05.01.2018, godz. 15.00   -  ul. Cmentarna od 43 do cmentarza

     Sobota,       06.01.2018__________    -  UROCZ. OBJAWIENIA PAŃSKIEGO

 

II GRUPA ULIC 

25. Niedziela,   07.01.2018, godz. 14.00  -  ul. Jaskrów, parzyste  102 - 74 D

26. Poniedz.     08.01.2018, godz. 15.00  -  ul. Jaskrów, nieparzyste  35 - 1

27. Wtorek,     09.01.2018, godz. 15.00    - ul. Jaskrów, parzyste  70A - 2

28. Środa,        10.01.2018, godz. 15.00   -  ul. Kaczeniec 30 - 10

29. Czwartek,  11.01.2018, godz. 15.00   -  ul. Dzwonkowa, parzyste 2 - 64

30. Piątek,        12.01.2018, godz. 15.00   -  ul. Dzwonkowa, nieparzyste 15 - 19                                                                              (19Z - 19K)

31. Sobota,       13.01.2018, godz. 11.00   - ul. Dzwonkowa, nieparzyste 25 - 69

32. Niedziela,   14.01.2018, godz. 14.00   -  ul. Dzwonkowa, parzyste 66 - 68 D

33. Poniedz.,    15.01.2018, godz. 15.00   -  ul. Dzwonkowa, nieparzyste 83 -                                                                                129

34. Wtorek,     16.01.2018, godz. 15.00   -  ul. Dzwonkowa, parzyste 70 - 122

35. Środa,        17.01.2018, godz. 15.00   -  ul. Marzanny 2 - 20

                                                                     w trakcie odwiedzin ul. Lawendowa

36. Czwartek,  18.01.2018, godz. 15.00   -  ul. Marzanny 39 - 49

37. Niedziela,   21.01.2018, godz. 14.00   - kolęda dodatkowa

 

Trasy kolędowe zostały tak dopracowane, by
czas odwiedzin nie przekroczył 5 godzin.

 

      

11.03.2016

PARAFIA ŚW. JÓZEFA ROBOTNIKA

W TYCHACH - WARTOGŁOWCU

WITA NA STRONIE INTERNETOWEJ

Pomnij, o najczystszy Oblubieńcze Maryi, o mój najmilszy Opiekunie Józefie Święty,

że nigdy nie słyszano, aby ktokolwiek wzywając Twej opieki, 

Twej pomocy błagając pozostał bez pociechy.

Tą ufnością ożywiony przychodzę do Ciebie 

i z całą żarliwością ducha Tobie się polecam.

Nie odrzucaj modlitwy mojej, o przybrany Ojcze Odkupiciela,

ale ją usłysz łaskawie i wysłuchaj. Amen.